Bëhu fit duke vallëzuar! Deri 45% zbritje në Zumba për anëtarësim 1 mujorë ose 3 mujorë në Transformohu

Çmimi од

25

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

40 €

Zbritje

38%

Kurseni

15 €

Të blera: 23

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Anëtarësim 3 mujor €120 €66
Anëtarësim 1 mujorë €40 €25

Me Zumba ju:

 • Tonifikoni trupin duke vallëzuar
 • Humbni peshë duke vallëzuar
 • Vëni në lëvizje gjithë trupin
 • Djegni kalori
 • Reduktoni presionin e gjakut 
 • Largoni stresin
 • Krijoni stabilitet të trupit tuaj 
 • Ndjeheni shumë mirë
 • Intensiteti: 3 herë në javë
 • Oraret: E hënë, e merkurë, e premte ose e martë, e enjte, e shtunë nga ora 19:00

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.08.2019 deri më 20.10.2019
 • Ju mund ta tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirese rreth industrisë së fitnesit.

Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.