40% zbritje në anëtarësim 1 mujorë në Dance Fitness me vlerë 25€ vetëm për 15€

Çmimi

15

Vlera

25 €

Zbritje

40%

Kurseni

10 €

Fitoni

Me Dance fitness ju:

 • Tonifikoni trupin duke vallëzuar
 • Humbni peshë duke vallëzuar
 • Vëni në lëvizje gjithë trupin
 • Djegni kalori
 • Reduktoni presionin e gjakut 
 • Largoni stresin
 • Krijoni stabilitet të trupit tuaj 
 • Ndjeheni shumë mirë
 • Intensiteti: 2 herë në javë
 • Oraret: E hënë, e merkurë 19:30 - E marte, e enjte 12:00

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.03.2020 deri më 09.04.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Klasat mbahen vetëm me 10 persona
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Formoni trupin dhe kënaquni me ushtrimet përmes fitnesit dhe vallëzimit, me instruktore të licensuar.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.