Deri 40% zbritje në anëtarësim në pishinë për të gjitha moshat me mundësi zgjedhje te Zenit Aquatics Centre

Çmimi од

65

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

90 €

Zbritje

28%

Kurseni

25 €

Të blera: 4

 • Prugovc, Rruga Kryesore Pr.-Podujevë Km. 5

  Më dërgo atje

  +383 49 959 434

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Anëtarësim 3 mujorë €90 €65
Anëtarësim 6 mujorë €150 €100
Anëtarësim 1 vjeçar €300 €180

 • Intensiteti: 7 ditë të javës, 2 orë në ditë
 • Shfrytëzimi i pishinave të mbyllyra gjysmëolimpike

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.12.2019 deri më 10.02.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Anëtarësim individual
 • Një (1) kupon vlen vetëm për një (1) person
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Zenit Aquatics Centre është pishina e parë gjysmë-olimpike në Kosovë me standarde të FINA. Pishina gjendet brenda kampusit të Shkollës Zenit në kilometrin e pestë të rrugës Prishtinë-Podujevë, në fshatin Prugovc. Pishina është e hapur per notues individual dhe për klubet e organizuara të notit për fëmijë dhe të rritur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.