XTEND BCAA

35

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.10.2020 deri më 03.11.2020

Përshkrimi

BCAA. Nuk ka ngjyra artificiale, aromë apo ëmbëlsues.
Mbështetni rritjen e muskujve. Mbështetje Rimëkëmbjes. Rimbush elektrolitet. 7G BCAA. Scivation Xtend Free përmban 7g BCAA - në raportin e dizajnuar nga natyra dhe të hulumtuar gjerësisht 2: 1: 1 - së bashku me Glutamine dhe Citrulline Malate. Plus, me një përzierje të pronarit të elektroliteve që nxisin hidratimin,
Scivation Xtend Free është mënyra e shijshme dhe freskuese për të ndihmuar këdo që ben stërvitje intensive. Përfitoni maksimalisht nga stërvitja juaj e rradhës dhe përdorni Scivation Xtend Free për t’u stërvitur më gjatë, më fort dhe me më shumë intensitet. 

 

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.