WHEY PROTEIN

65

Përshkrimi

WHEY CORE 2.2KG 

Whey Core Protein përmban koncentratet e proteinave të shpejtë dhe të ngadaltë të përthithjes,Isolate whey si dhe Whey Protein Concentrate, Proteinat e Proteins së hirrës, Peptidet e Hidhura Hidrolizuese dhe Peptidet Glutamine për rimbushjen perfekte të aminoacideve të plota.
Zakonisht perdoret per zhvillimin ,rigjenerim,,rritjen e muskujve te pastert, ose ne kombinim me diet per humbje peshe dhe defninim.

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.