WEIDER PRIME

32

Përshkrimi

WEIDER PRIME 60TAB 

WEIDER PRIME ESHTE NJE
USHQIM SHTES QE E NGRIT NIVELIN E TESTOSTERONIT NE MENYR TE SHENDETSHME.
Të kesh nivele të ulëta të testosteronit është diçka nga e cila frikësohen të gjithë meshkujt, pasi që të kesh këtë hormon të ulët zvogëlon performancën e rezistencës dhe stërvitjes së trupit, duke bërë që të bësh më pak përsëritje dhe se secila me më shumë kosto, e vështirëson krijimin e masës muskulore trupi i prirur ndaj katabolizmit të muskujve, domethënë duke e humbur atë, ul përqendrimin dhe bën që trupi të grumbullojë yndyrë (sidomos rreth stomakut) në vend që ta djegë lehtë atë me ushtrime.Kjo mungesë e testosteronit zakonisht ndodh tek personat me mungesë të zinkut dhe yndyrnave të shëndetshme në dietën e tyre të përditshme, te njerëzit me stres të lartë, njerëzit obezë, të cilët nuk bëjnë stërvitje dhe me pak orë gjumë në ditë.Weider Prime është një shtesë që është krijuar për të rritur nivelin e testosteronit në trup në mënyrë efikase dhe më e rëndësishmja, e shëndetshme, duke shmangur kështu të gjitha efektet negative të testosteronit të ulët. E gjithë kjo falë barishteve indiane të quajtur Ashwagandha e cila u vërtetua shkencërisht nga klinikat në të gjithë botën duke arritur një "Standard të Artë", të këtij ekstrakti barishte KSM-66 i cili është një ekstrakt me një përqendrim të madh të rrënjëve Ashwagandha. Disa nga përfitimet e tij janë duke ndihmuar në krijimin e një reagimi të shëndetshëm ndaj lodhjes dhe stresit të përditshëm, duke ndihmuar në ruajtjen e niveleve të qartësisë mendore, përqendrimit dhe gatishmërisë, shpesh zvogëlohet nga stresi, dhe ndihmon në mbajtjen e një niveli të lartë të performancës në trajnime.
#weiderprime #weidergermany #madeingermany #proteinplus #fitnes #gym #kosove #albania #tirane #porositonline #testosterone

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.