Zbritje e shkëlqyeshme në Walone Fashion Group! Me kuponin 1.49€ përfitoni deri 70% zbritje në fustana solemn dhe shumë të tjerë

Çmimi

1.49

Koha e mbetur

Të blera: 1

 • Arberi, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38349498498

  [email protected]

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni deri 70% zbritje në të gjitha llojet e fustanave në Walone Fashion Group!

Një pjesë e fustanëve janë me çmime të reduktuara nga 20% deri në 50% dhe me kupon përfitoni zbritje shtesë prej 20% (shembull: nëse produkti është me 50% zbritje, me kupon ekstra 20% zbritje përfitoni deri 70%)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 21.08.2019 deri më 30.09.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)! 
 • Kuponi është i vlefshëm vetëm për produktet qe janë në stok
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Walone Fashion Group
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Dyqanet Walone u hapën me qëllim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme për nuset, dhëndërit, fëmijët dhe anëtarët e tjerë të familjes në zgjedhjen e veshjes për martesën tuaj ose evente të tjera të veçanta. Walone ofronë një dyqan që do të kujdeset për të gjitha nevojat tuaja. Walone Fashion është plotësisht i përkushtuar për t'ju ndihmuar juve dhe familjes suaj që të visheni në çdo event sa më elegantë dhe bukur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.