Shijoni pamjet e Novobërdës (16.03-07.04.20)! Deri 33% zbritje te Villa Kalaja Novobërdë

Çmimi од

20

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

25 €

Zbritje

20%

Kurseni

5 €

Fitoni

Oferta është për 2 persona për akomodim në periudhë 10.03-07.04.2020

Opsionet e ofertës:

Villa trekandësh €40
€30
Villa e vogël €25
€20
Shfrytëzim 1 ditorë €30
€20

Në çmim është i përfshirë:

 • Përdorimi i skarës
 • Parkingu
 • Wi-Fi

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 16.03.2020 deri më 07.04.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni villat për disponueshmëri në numrin e telefonit: +38344419249
 • Pas blerjes së kuponit duhet që po të njejtat t'u'a dërgoni villës, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Check-in: 13:00 - Check-out: 11:00
 • Oferta për Villa trekandësh dhe Villa e vogël është vetëm për 2 persona
 • 2 fëmijë deri në moshën 12 vjeç mund të akomodohen vetëm në Villat trekandësh
 • Oferta nuk vlenë për të Shtuneve dhe festave
 • Shfrytëzimi 1 ditorë është për Villën trekandësh, deri 4 persona, dhe vlenë vetëm për të dielave nga ora 13:00 deri 19:00
 • Në rast se dëshironi të vazhdoni shfrytëzimin 1 ditorë edhe pas ores 19:00, duhet të paguani esktra te Villa Kalaja

Përshkrimi

Novobërda ose Artana është një qytet i cili është vetëm 40min. larg nga Prishtina. Përveç pamjes të bukur që ka Novobërda, poashtu është edhe Kalaja e Novobërdës e cila është monument i kulturës të Kosovës, ku ruhen rrënojat e qytetit dhe fortesës mesjetare të Novobërdës.

Villat Kalaja ju ofrojnë pamje mahnitëse nga dhomat e tyre poashtu edhe pamje direkte nga Kalaja e Novobërdës. Në dispozicion janë 5 Villa Trekandësh dhe 3 Villa të vogla me kushte të kompletuara, ujë të pijshëm dhe të ngrohtë për 24 orë.

 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.