Vikend në Vlorë, Sazan, Karaburun, Tiranë dhe Krujë! 2 netë e 3 ditë për vetëm 64€ për person

Çmimi

64

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në Hotel Regina Blu apo Hotel Regina City

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Transporti me autobus
 • Vizita
 • Pijet, ëmbëlsirat dhe shërbimet gratis në autobus

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.04.2021 deri më 02.05.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktoni për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Për pagesa shtesë na kontaktoni

Përshkrimi

Nisjet e radhës :

 • 16.04.2021 
 • 23.04.2021 
 • 30.04.2021 

Dita 1:

 • Nisja nga Kosova
 • Arritja në Krujë
 • Vizitë qytetit për dy orë
 • Darka në hotel

Dita 2

 • Mengjesi në hotel 
 • Lundrimi me anije (+11 € për person, dreka me shërbim Barbeque bufe dhe 1 ujë gratis) për vizitë në Ishullin e Sazanit dhe Ishullin Karaburun
 • Vizitë Muzeun e Pavarësisë dhe Sheshin e Flamurit
 • Nisja për vizitë në Kalanë e Janinës
 • Kthimi në hotel 
 • Darka

Dita 3

 • Mengjesi ne hotel
 • Vizitë në Tiranë 
 • Nisja për Kosovë

Nisjet:

 • Nisja nga Prishtina 07:00
 • Nisja nga Suhareka 07:50
 • Nisja nga Prizreni 08:15
 • Nisja nga Fushe Kosova 07:05
 • Nisja nga Komorani 07:30
 • Nisja nga Podujeva 05:30
 • Nisja nga Ferizaji 05:45
 • Nisja nga Gjilani 05:00
 • Nisja nga Peja 06:30
 • Nisja nga Gjakovë 07:30
 • Nisja nga Mitrovica 05:30
 • Nisja nga Vushtrria 06:00

 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.