Me kuponin 1€ përfitoni deri 50% zbritje në produktin e dytë në shampona të ndryshëm të Vichy Kosova

Çmimi

1

SASI E LIMITUAR

Fitoni

Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në:

 • Dercos densi solutions hair mass Concentrate - 100ml.

Me kuponin 1€ përfitoni 25% zbritje në produktin e dytë:

 • Dercos shampo kundër zbokthit për flokë normale dhe të yndyrshme - 400ml.
 • Dercos shampo kundër zbokthi për flokë të thatë - 400ml.
 • Dercos shampo për flokë me yndyrë - 400ml.
 • Dercos shampo dermo qetësues për skalpin e kokës për skalpin e kokës për flokë të thatë - 300ml.
 • Dercos shampo për flokë më të trashë - 400ml.

Me kuponin 1€ përfitoni 50% zbritje në produktin e dytë:

 • Dercos energising shampo për meshkuj - 400ml.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.03.2020 deri më 31.03.2020
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme për t'a printuar)! 
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Zbritja përfitohet në produktin e dytë të blerë, përveç Koncentrait të flokëve
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Përshkrimin e produkteve mund t'a lexoni te pjesa 'PËRSHKRIMI'
 • Për t'u informuar se ku mund të bëni blerjen e produktit me kupon duhet të kontaktoni me Vichy Kosova në rrjetet e tyre sociale ose në numrin e telefonit: 049591444
 • Sasia e artikujve është i limituar
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Dercos densi solutions hair mass Concentrate - Koncentrat për flokët e demtuara dhe të dobët

Koncentrat i pasuruar me Stemoxydine, Resveratrol, Rhamnose dhe Vitamin E. Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve në vetëm 6 javë. Testuar në lëkurë të ndjeshme nënkontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik. Nuk përmban Paraben dhe Silikon. PËRDORIMI: Ndani flokët tuaj në 5 pjesë, secilën pjesë spërkateni me 4 presione për të mbuluar tërë skalpin e kokës. Masazho kokën për disa minuta.

Dercos shampo kundër zbokthit për flokë normale dhe të yndyrshme 

Shampo kundë zbokthit, largn zbokthin e dukshëm që nga aplikim i parë dhe ndihmon për të parandaluar kthimin e tij. Mbetet efikase deri në gjashtë javë pasi që trajtimi është ndalur. Efikasiteti i testuar nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik, nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI: Aplikoni 3-4 herë në javë në flokë të lagur për 4-6 javë me radhë për një trajtim intensiv. Shpërlajeni mirë.

Dercos shampo kundër zbokthi për flokë të thatë 

Shampo kundër zbokthit, largon zbokthin dukshëm që nga aplikimi i parë dhe ndihmon për të  parandaluar kthimin e tij. Mbetet efikase deri në gjashtë javë pasi që trajtimi është ndalur. Efikasiteti i testuar nën kontrollin dermatologjik.

PËRDORIMI: Aplikoni 3-4 herë në javë në flokë të lagur për 4-6 javë me radhë për një trajtim intensiv. Shpërlajeni mirë.

Dercos shampo për flokë me yndyrë

Dercos shampo për trajtimin e yndyrës zvogëlon yndyrën e tepërt në lëkurën e kokës, duke i lënë flokët më pak të yndyrshme dhe të menaxhueshëm lehtë për stilim.  Formula e saj përmban një kompleks anti sebum (kundër yndyrës), një kombinim ekskluziv i katër surfaktantëve të aftë për të frenuar yndyrën.

Për 80% të përdoruesve, shampo ndihmon për t’u dhënë volum flokëve. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik, nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI: Aplikoni sa herë që kërkohet në flokë të lagur. Shpërlajeni mirë.

Dercos shampo dermo qetësues për skalpin e kokës për skalpin e kokës për flokë të thatë

Shampo pa sulfate që vepron në problemet kryesore të lëkurës së kokës së ndjeshme: kruajtje, siklet, si dhe u jep flokëve shkëlqim dhe butësi. Flokët shkëlqejnë, ruajnë volumin dhe vitalitetin. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik, nuk përmban Paraben, Sulfate as Silikon.

PËRDORIMI:  Aplikoni sa herë që kërkohet në flokë të lagur. Shpërlajeni mirë.

Dercos shampo për flokë më të trashë

Një shampo për pastrim të përditshëm të flokëve, për flokë më të trashë dhe më të shëndetshëm. Flokët janë me shkëlqim, voluminoze dhe të shëndetshe.

Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve në vetëm 6 javë. Ky shampo i pasuruar me Rhamnose dhe filloxane përmirëson cilësinë e kokës dhe i bën flokët të fortë dhe më rezitente. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik,  nuk përmban Paraben as Silikon. 

PËRDORIMI: Aplikoni shampon në lëkurën e kokës dhe në flokë të lagur. Masazhoni butësisht dhe shpëlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë me shumë ujë.

Dercos thickening balsm - Balsam për flokë 

Ky balsam i trashë pas shampos pastron kokën dhe vepron në flokë për të rritur volumin dhe për flokë më të fortë, më të trashë, si dhe të rigjeneruar. 

Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve në vetëm 6 javë. Ofron volum të menjëhershëm dhe shkelqim. Flokët janë 3.8 herë më të ndritshme nga aplikimi i parë. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik, nuk përmban paraben as Silikon.

PËRDORIMI: Aplikoni në flokë të lagur nga rrënja deri te maja e flokut, lëreni për një minutë dhe shpëlajeni tërësisht. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlaje menjëherë me ujë me bollëk.

Dercos densi solutions hair mass Concentrate - Koncetrat për flokët e demtuara dhe të dobët

Koncentrat i pasuruar me Stemoxydine, Resveratrol, Rhamnose dhe Vitamin E. Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve në vetëm 6 javë.  Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Hipoalergjenik, nuk përmban Paraben as Silikon.

PËRDORIMI: Ndani flokët tuaj në 5 pjesë. Secilen pjesë spërkatni me 4 presione   për të mbuluar tërë skalpin e kokës.  Masazho kokën për disa minuta.

Dercos energising shampo për meshkuj

Shampo kundër rënies së flokëve për meshkuj. Përmban keratinë, e njohur për efektin e saj revitalizues. Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik. Shampo Energising, rivitalizon flokët nga rrënja gjer në maja. Forcon dhe jep më shumë volum flokëve. Hipoalergjenik, nuk përmban Paraben as Silikon. 

PËRDORIMI: Aplikoni shampon në lëkurën e kokës dhe në flokë të lagur. Masazhoni butësisht dhe shpëlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë me shumë ujë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.