43% zbritje në tretmanin hidratues ushqyes me Parafinë me vlerë 35€ vetëm për 20€ te Qendra Estetike Italiane QEI

Çmimi

20

Vlera

35 €

Zbritje

43%

Kurseni

15 €

SASI E LIMITUAR

| Të mbetura: 15

 • Garibaldi, Prishtina

  Më dërgo atje

  044 458 539

  [email protected]

Fitoni

Efektet e tretmanit hidratues ushqyes me Parafinë:

 • Hidraton lëkuren
 • E bënë lëkuren më të butë dhe të lëmuar posaçërisht lëkuren e thatë
 • Përmison qarkullimin e gjakut dhe metabolizimin e lëkures
 • Ka efekte shumë të mira kundë plakjes
 • Eleminon lëkuren e vdekur
 • Përmison lëkuren e fortë
 • Relakson, qetëson si dhe e mund inflamacionin e lëkures
 • E ndihmonë lëkuren të ruaj lagështinë e saj
 • E bënë lëkuren më të tonifikuar
 • E mbron lëkuren për një kohë të gjatë edhe pas tretmanit

*Para tretmanit duhët të jetë e pastër fytyra

*Ky tretman preferohet të bëhet një herë në muaj

*Është e përshtatshme për moshat mbi 20+

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.09.2019 deri më 17.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është obligative, mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit të QEI: +383 44 458 539
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Qendra Estetike Italiane është një sallon estetik relaksues. Gjendet në qendër të Prishtines. Klientët tanë ndahen gjithmonë të kënaqur me shërbimin tonë dhe me atmosferën mikëpritëse. Qendra Estetike Italiane ju ofronë komoditet të jashtëzakonshëm dhe relaksues. Ne ofrojmë një gamë të plotë të tretmaneve faciale të famshme dhe të përshtatura për çdo lloj lëkure si: analizë të lëkures, tretman klasik, tretman me argjilë të gjelbër, led maskë, tretman me biotron, treman me biodrogë, tretman hidratues ushqyes+parafin, oksigjeno terapia, radio frekuenca, galvaniko terapia, tretman me pilling kimik kundër njollave, hidro oksigjeno terapia, mbushja e buzëve ose mollëzave me acid hialuronik, dermapen, mbjelljën e qerpikëve dhe mbushjen e tyre. Ne ofrojmë edhe depilime për të gjithë trupin me dyll, depilime me laser po ashtu edhe manikyr dhe pedikyr të të gjitha llojeve që ju dëshironi.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.