33% zbritje në anëtarësim 1 mujor në Zumba për fëmijë te Transformohu me vlerë 15€ vetëm për 10€

Çmimi

10

Vlera

15 €

Zbritje

33%

Kurseni

5 €

Të blera: 1

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Anëtarësim 1 mujor në Zumba për fëmijë

Intensiteti: 1 herë në javë, 1 orë (Çdo të shtunë në ora 14:00)

Me Zumba ju:

 • Tonifikoni trupin duke vallëzuar
 • Humbni peshë duke vallëzuar
 • Vëni në lëvizje gjithë trupin
 • Djegni kalori
 • Reduktoni presionin e gjakut 
 • Largoni stresin
 • Krijoni stabilitet të trupit tuaj 
 • Ndjeheni shumë mirë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.11.2019 deri më 17.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirese rreth industrisë së fitnesit.
Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.