63% zbritje në anëtarësim 1 mujor në Zumba te Transformohu me vlerë 40€ vetëm për 15€

Çmimi

15

Vlera

40 €

Zbritje

63%

Kurseni

25 €

Të blera: 5

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Me Zumba ju:

 • Tonifikoni trupin duke vallëzuar
 • Humbni peshë duke vallëzuar
 • Vëni në lëvizje gjithë trupin
 • Djegni kalori
 • Reduktoni presionin e gjakut 
 • Largoni stresin
 • Krijoni stabilitet të trupit tuaj 
 • Ndjeheni shumë mirë
 • Intensiteti: 3 herë në javë
 • Oraret: E hënë, e merkurë, e premte ose e martë, e enjte, e shtunë nga ora 19:00

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 28.11.2019 deri më 21.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirese rreth industrisë së fitnesit.
Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.