43% zbritje në anëtarësim 6 mujorë me pakon Pa Çantë në fitnesin Transformohu me vlerë 350€ vetëm për 199€

Çmimi

199

Vlera

350 €

Zbritje

43%

Kurseni

151 €

Të blera: 1

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Në paketën Pa Çantë përfshihen:

 • Larja e rrobave
 • Shërbim ku i lini rrobat tuaja dhe i gjeni aty sa herë të shkoni
 • Program i detajuar i ushqimit FALAS
 • Programi Transformohu i ushtrimeve FALAS
 • Peshqir i madh për dush
 • Asistencë e përgjithshme nga trajnerët e sallës
 • Tush pa limit FALAS

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.12.2019 deri më 25.12.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund ta tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirëse rreth industrisë së fitnesit. Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit. Transformohu përmban këto më poshtë: 

 • Fitnesi i hapur 24 orë 7 ditë në javë
 • Këndi për fëmijë
 • Ambient super i pastër
 • Ventilim Special (ndërrim i ajrit çdo 10 minuta)
 • Parking i mjaftueshëm
 • Restaurant me ushqime të shëndetshme
 • Dyqan i proteinave dhe ushqimeve bio
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.