Kush është për me humb peshë?! Deri 40% zbritje në anëtarësim me pakon Pa Çantë+Programi 8 javorë i ushqimit dhe ushtrimeve falas në fitnesin më ekskluziv Transformohu

Çmimi од

157

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

225 €

Zbritje

30%

Kurseni

68 €

Të blera: 40

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Anëtarësim 1 vjeçar - Paketa Pa Çantë €550 €330
Anëtarësim 6 mujorë - Paketa Pa Çantë €350 €245
Anëtarësim 3 mujorë - Paketa Pa Çantë €225 €157
Anëtarësim 1 mujorë - Zumba €40 €25

*Bleni një nga variantet e anëtarësimit të pakos Pa Çantë dhe përfitoni Programin 8 javorë të ushqimit dhe ushtrimeve FALAS!!

Në paketën Pa Çantë përfshihen:

 • Larja e rrobave
 • Shërbim ku i lini rrobat tuaja dhe i gjeni aty sa herë të shkoni
 • Program i detajuar i ushqimit (falas)
 • Peshqir i madh për dush
 • Asistencë e përgjithshme nga trajnerët e sallës
 • Programi Transformohu i ushtrimeve FALAS!
 • Tush pa limit FALAS!

Informacione shtesë rreth Transformohu:

 • Fitnesi i hapur 24 orë 7 ditë në javë
 • Këndi për fëmijë
 • Ambient super i pastër
 • Ventilim Special (ndërrim i ajrit çdo 10 minuta)
 • Parking i mjaftueshëm
 • Restaurant me ushqime të shëndetshme
 • Dyqan i proteinave dhe ushqimeve bio

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.09.2019 deri më 20.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund ta tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirese rreth industrisë së fitnesit.

Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.