44% zbritje në anëtarësim 3 mujorë në Aerobik për të rritur te Transformohu me vlerë 90€ vetëm për 50€

Çmimi

50

Vlera

90 €

Zbritje

44%

Kurseni

40 €

Të blera: 2

 • Kompleksi Ramiz Sadiku Pristina

  Më dërgo atje

  +383 49 463 919

  [email protected]

Fitoni

Përfitimet e ushtrimeve aerobike:

Përveç forcimit të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, pjesëmarrja në ushtrime të rregullta aerobike ka shumë përfitime shëndetësore.

 • Përmirëson qarkullimin tuaj dhe ndihmon trupin tuaj të përdorë më mirë oksigjenin
 • Rrit energjinë
 • Rrit qëndrueshmërinë, mund të stërvitni më gjatë pa u lodhur
 • Ndihmon në zvogëlimin e rrezikut të zhvillimit të sëmundjeve të zemrës
 • Ndihmon në uljen e rrezikut të zhvillimit të diabetit
 • Ndihmon në uljen e yndyrës së trupit
 • Ju ndihmon të arrini dhe të mbani një peshë të shëndetshme
 • Ndihmon në uljen e stresit, tensionit, ankthit dhe depresionit
 • Përmirëson gjumin

Intensiteti: 3 herë në javë (E hënë, e mërkurë, e premte nga ora 08:00)

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.12.2019 deri më 30.03.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Transformohu u themelua në Nëntor të vitit 2014 me qëllim të ofrimit një platforme gjithëpërfshirese rreth industrisë së fitnesit. Duke parë mungesën dhe nevojën e tregut shqiptar për informacione të sakta shkencore dhe të provuara nga ekspertë të huaj që kanë me dekada përvojë në fushen e fitnesit, ne vendosëm të krijojmë platformen e parë gjithëpërfshirëse rreth botës së fitnesit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.