Vera në Halkidiki (01.07-06.07.2020)! Toroni Blue Sea Hotel 4*, paketë 6 ditore duke përfshirë mëngjesin dhe darkën nga 152€

Çmimi

313

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Çmimi është për person për akomodim në Double Room Superior për periudhë 01.06-06.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes dhe darkë
 • Përdorimi pa pagesë i pishinës së jashtme dhe të brendshme
 • Qadrat dhe shezllonet në plazh
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-fi pa pagesë 
 • Përdorimi pa pagesë i kondicionerit në dhomë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.07.2020 deri më 06.07.2020
 • Oferta vlenë vetëm për klientët e pajisur me viza!!
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Transporti nuk është i përfshirë në çmim
 • Pagesat shtesë:
 • Taksat turistike paguhen në recepsion
 • Përdorimi i saunas, xhakuzit, hammamit, sallonit të bukurisë, aromaterapisë, masazh, trajtime fytyre dhe trupore.
 • Mini bari, kasaforta, shërbimi në dhomë si dhe lavanderia janë me pagesë shtesë dhe paguhen në recepsion
 • Pijet gjatë vakteve të ngrënies nuk janë të përfshira në çmim
 • Të gjitha masazhat janë me pagesë ekstra
 • Baby cot është me kërkesë dhe pagesë ekstra

Përshkrimi

Toroni Blue Sea ndodhet në plazhin me rërë të Toroni. Ka restaurant Grek, qendër Wellness dhe dhoma me ballkon me pamje nga pishinë dhe Detin Egje. Wi-Fi është në dispozicion në vende publike.
Të gjitha dhomat kanë kondicioner, TV satelitor LCD dhe frigorifer. 
Mëngjesi shërbehet në restaurantin kryesor. Stergios Tavern shërben ushqime deti të freskëta çdo natë ka muzikë Greke. Mysafirët mund të marrin pije në barin e jashtëm që ka pamje nga deti.
Spa Qendra përfshinë një palestër, sauna dhe vaskë të nxehtë. Sheshi i lojërav për fëmijë është në dispozicion për secilin klient.
Toroni antik është 300 m larg. Porto Koufo është në 0.6 mi dhe Neos Marmaras është brenda 9.3 mi. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.