Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjithë koleksionin e veshjeve dhe mbathjeve në Tommy Hilfiger

Çmimi

1

SASI E LIMITUAR

Të blera: 1

Fitoni

 • Me kuponin 1€ përfitoni 20% zbritje në të gjithë koleksionin e ri dhe të vjetër të veshjeve dhe të mbathjeve
 • Aksesorët si rrypat, qantat dhe tjerat nuk përfshihen në ofertë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.11.2019 deri më 11.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Një kupon vlen për 1 produkt
 • Për më shumë produkte, ju duhet të blini një numër më të madh kuponash
 • Produkti paguhet direkt në dyqanin e Tommy Hilfiger
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

E themeluar në vitin 1985, Tommy Hilfiger u jep stilim, cilësi dhe vlera klientëve në të gjithë botën nën markat TOMMY HILFIGER dhe TOMMY JEANS, me një gjerësi koleksionesh, duke përfshirë HILFIGER COLLECTION, TOMMY HILFIGER TAILORED, veshje sportive për burra, gra dhe fëmijë, xhinse, aksesorë, dhe këpucë. Përveç kësaj, marka është e licencuar për një gamë të produkteve, duke përfshirë aromat, syzet, orët dhe orenditë shtëpiake.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.