Shijoni sushit më të shijshëm në qytet! 20% zbritje në Large Salmon Sushi Set nga Tokyo n'Prishtinë

Çmimi

15.99

Vlera

19 €

Zbritje

16%

Kurseni

3.01 €

Fitoni

Salmon Sushi Set - Large

  • 6 Maki Rolls
  • 10 Nigiri 

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 01.06.2021 deri më 30.06.2021
  • Ju mund të tregoni kuponin nga telefoni mobil, nuk është obligative të printohet!
  • Rezervimi eshte i obliguar
  • Rezervimin mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil 044 988 578

Përshkrimi

Sushi autentik japonez
Shefi i Tokyo n'Prishtinë ka më shumë se 30 vjet përvojë të të qenit Shef Sushi dhe ka një aftësi dhe përvojë të gjerë duke krijuar rrjet restorantesh në Austri, Gjermani, Filipine dhe tani këtu në Kosovë.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.