30% Zbritje në Buqetë dhe Kuti dekoruse në Tessa Decor

Çmimi од

4.83

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

6.9 €

Zbritje

30%

Kurseni

2.07 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Kuti me qokollada €6.9 €4.83
Buqet me ferrero €28.9 €20.23

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 11.02.2021 deri më 11.03.2021
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju i zgjedhni vetë nuancat e buqetës
  • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Tessa Decor është një ndër bizneset në Kosovë për dekorime të sallave për evente të ndryshme familjare. Tessa Decor ju mundëson dekorime të ndryshme ashtu siç ju dëshironi. Në një mënyrë Tessa Decor ju bën që ju t'i festoni ditët e veçanta ashtu siç ja vlen me një dekor të mrekullueshëm. Por Tessa Decor nuk bën vetëm dekorimin e sallave gjithashtu bën organizimin e eventeve (pritjen e mysafirëve , renditjen etj.), bën edhe ftesa unike për evente të ndryshme. Përpos kësaj, Tessa Decor ju mundëson kutia të ndryshme të punuara me dorë për dhurata të ndryshme dhe bën edhe mbështjelljen e dhuratave.
Që ditët tua të veçanta të jenë të paharrueshme, ejani tek Tessa Decor.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.