Deri 32% zbritje në Buqeta të ndryshme me mundësi zgjedhje te Tessa Decor

Çmimi

9.9

Vlera

14.5 €

Zbritje

32%

Kurseni

4.6 €

Fitoni

  • Buqeta të ndryshme me lule të freskëta

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 22.07.2020 deri më 22.08.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju i zgjedhni vetë nuancat e buqetës
  • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Tessa Decor është një ndër bizneset në Kosovë për dekorime të sallave për evente të ndryshme familjare. Tessa Decor ju mundëson dekorime të ndryshme ashtu siç ju dëshironi. Në një mënyrë Tessa Decor ju bën që ju t'i festoni ditët e veçanta ashtu siç ja vlen me një dekor të mrekullueshëm. Por Tessa Decor nuk bën vetëm dekorimin e sallave gjithashtu bën organizimin e eventeve (pritjen e mysafirëve , renditjen etj.), bën edhe ftesa unike për evente të ndryshme. Përpos kësaj, Tessa Decor ju mundëson kutia të ndryshme të punuara me dorë për dhurata të ndryshme dhe bën edhe mbështjelljen e dhuratave.
Që ditët tua të veçanta të jenë të paharrueshme, ejani tek Tessa Decor.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.