Tendë për kamping për 2 deri në 4 persona

Çmimi од

27.1

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

39 €

Zbritje

31%

Kurseni

11.9 €

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Tendë për 2 persona €39 €27.1
Tendë për 3 dhe 4 persona €43 €29.1

Kushtet

 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosia bëhet vetëm online
 • Porosinë e pranoni brenda javës
 • Transporti është 2€ në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit: 

 • Dimensionet e tendës për 4 persona: 200 x 200 x 130 cm
 • Dimensionet e tendës për 2 persona: 200 x 150 x 105 cm
 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.