Përjeto shijen e duhur të ushqimit! Deri 32% zbritje me Menu për 2 ose 4 persona Te Pula Restaurant

Çmimi од

7.48

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

11 €

Zbritje

32%

Kurseni

3.52 €

Koha e mbetur

 • Centro socioeducativo Don Bosco, Tahir Zajmi, Pristina

  Më dërgo atje

  043 750 650

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Menu për 2 persona €11 €7.48
Menu për 4 persona €26.5 €18.55

Menu për 2 persona përfshinë:

 • 2 Pleskavica me sosë domatesh
 • 1 Sallatë
 • 2 pije

Menu për 4 persona përfshinë:

 • 4 Pleskavica me sosë domatesh
 • 1 Sallatë
 • 4 pije

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 19.11.2020 deri më 03.12.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Oferta vlenë për 2 dhe 4  persona
 • Rezervimin mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil te Pula Restaurant : +383 43 750 150
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ambienti tërheqës i këtij restauranti, të bën të shijosh deri në fund ushqimin e freskët të përgatitur me shumë dashuri.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.