Provoni ushqime të shijshme tradicionale! Deri 43% zbritje në ushqime me mundësi zgjedhjeje: Muskuj viçi në tavë, Stroganof pule, Levrek i freskët, French Toast, Mëngjes shtëpie te Taverna Sofra'Bezi

Çmimi од

1.7

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

2.7 €

Zbritje

37%

Kurseni

1 €

Të blera: 9

Fitoni

Opsionet e ofertës:

French Toast + Çaj €2.7 €1.7
Mëngjes shtëpie + Fresh juice + Kafe €6.8 €3.9
Stroganof pule €5.3 €3.8
Levrek i freskët + 1 gotë ver €11.2 €7.2
Muskuj viçi në tavë €7.9 €5.4

 • Muskuj viçi në tavë
 • Stroganof pule
 • Levrek i freskët
 • French Toast
 • Mëngjes shtëpie

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.09.2019 deri më 30.09.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova në Android ose iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për të marrë me vete
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Sofra'Bezi është një restorant tradicional me gatime shqipëtare në Prishtinë. Sofra'Bezi përkushtohet që çdo mysafir të ketë një eksperiencë të mrekullueshme të ngrënies Shqiptare/Ballkanike. Është ajo që ne e quajmë Hospitalbano! (Mikpritja Shqipëtare): pasioni ynë për kënaqësinë të vërtetë të mysafirëve.
"Si pjesë e këtij angazhimi, ne jemi krenarë që shërbejmë ushqim të freskët dhe të shijshëm shqiptaro-ballkanik të shërbyer në një mjedis të rehatshëm, mu si në shtëpi, ku të gjithë janë të mirëpritur si një anëtar i familjes sonë. Ne ekskluzivisht përdorim produkte organike të cilat janë të freskëta dhe të gatuara në kuzhinën tonë bazuar. Ushqimi i mamasë është frymëzimi prapa restorantit tonë, nga përbërësit që përdorim, mënyrën se si ne gatuajmë dhe mënyrën se si shërbejmë. Mbi të gjitha, ne jemi të frymëzuar nga kultura shqiptare - ngrohtësia, mikpritja e vërtetë dhe rëndësia që i ipet gatimit në familje."

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.