Tapet fitnesi Mat 140 Х 60 Х 0,6 CM

31

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 30.07.2020 deri më 06.08.2020

Përshkrimi

Tapetat mat të fitnesit janë të dizajnuara për gjimnastikë, palestër, pilates, yoga, dhe sporte të tjera. Ata kanë një sipërfaqe të butë, të  parrëshqitëshme, të cilat ju lejojnë të stërvitni me siguri.

Informacionet e produktit:

  • Me cilësi ekologjike të materialit, i cili krijon rehati shtesë gjatë trajnimit.
  • Rezistent ndaj aromës dhe lagështirës së marrë si rezultat i djersitjes
  • Rezistent ndaj presionit, lagështisë, temperaturave të larta dhe pluhurit
  • 140 Х 60 Х 0,6 CM
  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.