Provoni sushit më të mirë në qytet! Deri 47% zbritje në specialitetet Aziatike me mundësi zgjedhje: Sushi Prince 1, Sushi Prince 2, Hot Sushi Plate, Patë Crispy 1/2, Patë Crispy 1/4, Mish Viçi Crispy me Limon, Pulë Thai me Arra Indiane në SushiCO

Çmimi од

13

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

22 €

Zbritje

41%

Kurseni

9 €

Të blera: 81

 • SushiCo Kosovo, Pallati i Rinise, Luan Haradinaj, Prishtina

  Më dërgo atje

  049 725 725

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Sushi Prince 1 €27 €18
Sushi Prince 2 €27 €18
Hot Sushi Plate €22 €13
Patë Crispy (Crispy Duck) 1/2 €21 €14
Patë Crispy (Crispy Duck) 1/4 €11 €7
Mish Viçi Crispy me Limon (Crispy Lemon Beef) €9.5 €5
Pulë Thai me Arra Indiane (Thai Style Chicken with Cashew) €8 €5

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.06.2019 deri më 01.08.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin nga telefoni mobil, nuk është obligative të printohet!
 • Oferta është e vlefshme vetëm për restaurant, nuk është e vlefshme për të marrë me vete
 • Rezervimi është i obliguar
 • Rezervimin mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit mobil të SushiCo: +383 49 725 725

Përshkrimi

SushiCO Kosova është partner ekskluziv i brendit të njohur ndërkombëtar SuchiCo, ku për specialitet ka ushqimin për adhuruesit e kuzhinës Japoneze, Kineze dhe Tajlandeze. Me përvoje mbi 20 vjeçare ky brend tashmë operon edhe në vendin tonë, për të sjellë shijet më të veçanta për të gjithe të apasionuarit e ushqimit aziatik.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.