Superior14 Collagen Premium

30

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.10.2020 deri më 03.11.2020

Përshkrimi

Kolagjeni është proteina më e bollshme në trupin tuaj, që përbën rreth një të tretën e përbërjes se proteinave
Ajo eshtë një nga blloqet kryesore ndërtimore të eshtrave, lëkurës, muskujve, tendinave dhe ligamenteve. Kolagjeni gjithashtu gjendet në shumë pjesë të tjera të trupit, përfshirë enët e gjakut, kornea dhe dhëmbët.

5.Përfitimet e marrjes së kolagjenit
1. Mund të përmirësojë shëndetin e lëkurës

2. Ndalon dhimbjet e nyjeve

3. Mund të parandalojë humbjen e kockave

4. Mund të forcojë masën e muskujve

5. Promovon shërimin e zemrës

 

Proteina dhe vitamina( shtesa ushqimore)supplements

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.