Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Sunrise Meraki Hotel 4* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

626

Vlera

710 €

Zbritje

12%

Kurseni

84 €

Koha e mbetur

Të blera: 4

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk përfshihet. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Ky hotel me stilin boho ofron mikpritjen e vërtetë egjiptiane, ambientin eklektik dhe përmbajtje të larmishme. Mysafirët mund të pushojnë në plazhin me rërë private të Detit të Kuq.
Secila prej 270 dhomave kanë përmbajtje të njejtat pajisje. Dhomat e dizajnuara posaçërisht dhe të krijuara në mënyrë kreative kanë një përzierje të stilit bohem dhe rehatisë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me telefon, një mini-frigorifer, kondicioner dhe TV me kanale satelitore. Çdo dhomë ka banjo me dush dhe një ballkon apo tarracë.
Klientët mund të shijojnë ushqime të shijshme dhe një gamë të gjerë të pijeve në restorant dhe bar. Një darkë e stilit suedeze shërbehet në restorantin kryesor të Munchery-së, dhe hoteli gjithashtu ka 7 restorante à-la-carte të ndryshme. Resort Meraki Beach ofron 6 bare në lokacione të ndryshme dhe me ambient të ndryshëm, ku mund të pushoni me kokteje të mrekullueshme. Restoranti i hotelit është pjesë e kuzhinës së njohur të hoteleve të Sunrise.
Ky hotel është një nga vendet më të mira në Hurghada. Mund të arrini në qendrën e Hurghadës me këmbë.
esorti Meraki Beach ka një plazh të gjatë 2.6 km. Plazhi i përmendur është një nga më të bukurit në këtë pjesë të Hurghada. Aktivitetet në këtë vendpushim përfshijnë opsionet e zhytjes, pishinat, 2 trampolines me ujë, masazhet relaksuese dhe një sallon bukurie.
Hoteli është vetëm për të rritur.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.