Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në SUNNY DAYS RESORT SPA & AQUA PARK 4* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

525

Vlera

567 €

Zbritje

7%

Kurseni

42 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë (08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk përfshihet. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

INFORMACION I PERGJITHSHEM
Vendndodhja: Sunny Days Resort Spa & Aqua Park Sunny Days Resort ndodhet në pjesën veriore të Hurghada, midis qendrës së vjetër të El Dahar dhe marinës së re, 4 km nga qendra e Sakala dhe aeroportit Hurghada, 10 km. Nga viti 2019 dy hotelet, Sunny Days El Palacio dhe Sunny Days De Mirette, formojnë një nga komplekset hotelierë Sunny Days Resort Spa & Aqua Park. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 145,000m2,
Dhomat: Ka 1220 dhoma, secila me banjo, tharëse flokësh, TV, telefon, mini bar, kondicioner, kasafortë, ballkon ose tarracë. Dhomat standarde (30m2) janë në pjesën e Hotel Palacio (ato kanë pamje nga deti, laguna apo dhoma nga mbrapa) pamje nga rruga). Dhomat standarde kanë një banjo me vaskë. Dhomat premium (32m2) janë në Hotel Palma, me pamje nga kopshti ose deti, dhe banjat kanë një dush.
Facilitetet: Hotel Sunny Days Resort Spa & Aqua Park ka 3 restorante kryesore (Mirette, Andalusia dhe Dana), 6 restorante ala-carte (Orca, Al Dente, Layalina, Chopsticks, Seasons Terrace and Tacos), piceri-snack bar, 3 lobi bare, 3 bare plazhi, 4 bare pishinash, Light Blue Bar, Marina Disco, bar Cacao, Billiard Bar dhe internet kafe. Komoditetet shtesë përfshijnë një disko, hyrje në internet, Wi-Fi falas në hollin, dyqanet e dhuratave, shërbimin e makinave me qira, dyqan ari, këmbim valutor, ATM, floktar dhe shërbimin e lavanderisë.
Sport dhe argëtim: Hoteli ka 4 pishina të jashtme (3 në dimër), (15 rrëshqitje për të rritur dhe fëmijë), volejboll plazhi, futboll, pingpong, shigjeta, bilardo, palestër, qendër zhytjeje, sporte të ndryshme ujore, vaterpol, kungull fusha dhe fusha tenisi. Objektet spa përfshijnë një sauna, dhoma masazhi, një xhakuzi dhe një banjë turke. Për më të riun: pishinë për fëmijë, shesh lojërash dhe mini klub. Animacioni ditor dhe në mbrëmje organizohet për të rritur dhe fëmijë.
Plazhi: Hoteli ka dy plazhe: Plazhi me rërë Laguna dhe Plazhi Coral. Laguna me rërë në plazh është një lagunë natyrore me rërë me hyrje graduale në ujë, është vendosur në kompleksin hotelier dhe është një plazh notues i rregulluar bukur. Në fund të lagunës ekziston një gumë koralore në ujë të thellë, i përshtatshëm për zhytje. Vizitorët përdorin shezllone, çadra dhe peshqirë falas, në plazh dhe pranë pishinës.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.