70% zbritje në 5 ose 10 seanca për dobësim me Lenf Pressotherapy në Sun Fiis Soularium

Çmimi од

45

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

150 €

Zbritje

70%

Kurseni

105 €

Fitoni

*Më shumë informata rreth Lenf Pressotherapy mund t'i lexoni në pjesën PËRSHKRIMI

Opsionet e ofertës:

10 seanca €300 €90
5 seanca €150 €45

 • Redukton celulitin
 • Dobëson dhe detoksifikon trupin tuaj
 • Heq dhimbjen dhe ënjtjen në trup
 • Ridefinon këmbët, stomakun dhe krahët
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe problemet venoze
 • Përmirëson oksigjenimin e lëkurës
 • Përmirëson tonin e lëkurës dhe qëndrueshmërinë
 • Formon këmbët dhe zvogëlon celulitin
 • Redukton edemën
 • Zbutë dhimbjen e këmbëve dhe ënjtjen
 • Largon toksinat dhe yndyrat e tepërta

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 20.08.2019 deri më 07.10.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga smartfoni ose tableta juaj (nuk është e detyrueshme për të printuar)!
 • 1 (një) seancë zgjatë 15 min.
 • Caktimi i terminit është obligativ: +383 43 770 900
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Pressotherapy konsiderohet si një nga metodat më inovative për të trajtuar humbjen e peshës dhe uljen e celulitit pasi përmirëson qarkullimin e gjakut dhe kullimin limfatik, i cili ndihmon në shpejtimin e toksinës dhe largimin e yndyrës së tepërt. Masazhi i kullimit limfatik i Pressotherapis-ë gjithashtu mund të bëjë lëkurën më të lëmuar dhe gungat e celulitit në mënyrë që të jetë më pak e dukshme.

-Rivitalizimi dhe oksigjenimi i indeve ndihmon në dobësimin dhe ridefinimin e këmbëve, stomakut dhe krahëve, ndërsa forcon tonin e lëkurës.

-Një seancë 20 minutësh është i barabartë me një ecje 24km!

-Presioni ndihet i butë por është i barabartë me 50kg, i cili, kur aplikohet në stomak për 30 minuta është i barabartë me 150 ushtrime të stomakut!

-Ky është trajtimi i përsosur për ata që nuk kanë kohë të bëjnë fitnes.

-Duke stimuluar indin e gjirit, Pressotherapy është provuar gjithashtu se inkurajon zgjerimin e gjirit në shumicën e grave, si dhe prishjen dhe zbutjen e indit mbresë nga implantet e ngurtësuara të kapsuluara të gjirit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.