50% zbritje në 6 seanca për dobësim me Lenf Pressotherapy dhe Gjimnastikë Pasive me vlerë 320€ vetëm për 160€ te Sun Fiis Solarium

Çmimi

160

Vlera

320 €

Zbritje

50%

Kurseni

160 €

Fitoni

*Për të gjithë ata që nuk kanë kohë të shkojnë në fitnese atëherë këto tretmane janë të duhurat për të humbur peshë shpejtë dhe lehtë

 • Gjimnastika Pasive përmbanë 3 seanca
 • 1 seancë zgjatë 30 min.

Gjimnastika pasive është një metodë efektive për të rikuperuar qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj dhe përmirësimin e formës së trupit tuaj. Ky trajtim zvogëlon indet e lokalizuara të yndyrës dhe celulitin. Pulset elektrike ndihmojnë trupin tuaj të humbasë peshë, pasi stimulimi elektrik djeg indet dhjamore. Për më tepër, kur proceset tuaja metabolike funksionojnë më mirë dhe sistemi limfatik aktivizohet, toksinat eliminohen, gjë që zvogëlon celulitin.

 • Lenf Pressotherapy përmbanë 3 seanca
 • 1 seancë zgjatë 20 min.

Pressotherapy është një trajtim ekskluziv detoksifikues, i cili përmes kullimit efektiv limfatik, ndihmon në promovimin e funksioneve natyrore të pastrimit të toksinave të trupit. Rivitalizimi dhe oksigjenimi i indeve ndihmon në hollimin dhe ripërcaktimin e këmbëve, stomakut dhe krahëve, ndërsa forcon tonin e lëkurës.
 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 20.08.2019 deri më 07.10.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga smartfoni ose tableta juaj (nuk është e detyrueshme për të printuar)!
 • Caktimi i terminit është obligativ: +383 43 770 900
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Misioni i Sun Fiis Solarium është cilësi, kreativitet dhe shërbim superior. Kombinimi i të tre elementëve në punën e përditshme dhe arsimin u bazua në punën e ekipit.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.