Për t'u dukur sa më bukur! 30% zbritje në shërbime të ndryshme bukurie te Studio Fatjona

Çmimi од

9.1

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

13 €

Zbritje

30%

Kurseni

3.9 €

Koha e mbetur

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Manikyr €13 €9.1
Pastrim i Fytyrës €15 €10.5
Classic Lashes €30 €21
Volume Lashes €40 €28

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.09.2020 deri më 09.10.2020
  • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
  • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
  • Caktimi i terminit është obligativ. Terminin mund t'a caktoni në numrat 045/353-626 ose 049/582-767
  • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Studio Fatjona përkujdeset për bukurinë tuaj duke ju ofruar shërbime të ndryshme.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.