35% zbritje në shkollën e notit për fëmijë me anëtarësim 1 vjeçar në Pishinën STEP Sport Center me vlerë 600€ vetëm për 390€

Çmimi

390

Vlera

600 €

Zbritje

35%

Kurseni

210 €

 • STEP Sport Center

  Më dërgo atje

  +383 49 333 934

  [email protected]

Fitoni

 • Grupe të vogla të mësimit
 • Programe për fillestar dhe të avancuar
 • Trajner të kualifikuar
 • Pishina të përshtatshme për të gjitha grupmoshat
 • Intensiteti: 3 herë në javë nga 1 orë

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.10.2019 deri më 09.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Çmimi vlenë për fëmijët nga 3 deri në moshën 14 vjeçare
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Step është emër i respektuar në vend, regjion dhe më gjerë, me aktivitete sportive në arenën vendore dhe ndërkombëtare. Me krijimin e Step Sport Center, ofrohen mundësi për një jetë aktive dhe të shëndetshme për të gjitha grup-moshat. Përmes aktiviteteve në pishina dhe palestra, synojmë që Step Sport Center të bëhet sinonim i shëndetit, sportit dhe rekreacionit. Aktivitetet në qendrën tonë janë duke u bërë gjithnjë e më popullore për të gjitha grup-moshat, sepse ofrojmë zgjidhje të përshtatshme dhe mundësi të ndryshme për të ushtruar, mësuar dhe argëtuar.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.