35% zbritje në anëtarësim 1 vjeçar për fëmijë në Pishinën STEP Sport Center me vlerë 255€ vetëm për 166€

Çmimi

166

Vlera

255 €

Zbritje

35%

Kurseni

89 €

Të blera: 8

Fitoni

 • Intensiteti: 7 ditë të javës, 2 orë në ditë
 • Shfrytëzimi i pishinave të mbyllyra gjysmëolimpike
 • Shfrytëzimi i pishinave të mbyllyra rekreative
 • Shfrytëzimi i garderobës
 • Dush pa limit

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 09.10.2019 deri më 09.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Çmimi vlenë për fëmijët prej 3 deri në 14 vjeç
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Step është emër i respektuar në vend, regjion dhe më gjerë, me aktivitete sportive në arenën vendore dhe ndërkombëtare. Me krijimin e Step Sport Center, ofrohen mundësi për një jetë aktive dhe të shëndetshme për të gjitha grup-moshat. Përmes aktiviteteve në pishina dhe palestra, synojmë që Step Sport Center të bëhet sinonim i shëndetit, sportit dhe rekreacionit. Aktivitetet në qendrën tonë janë duke u bërë gjithnjë e më popullore për të gjitha grup-moshat, sepse ofrojmë zgjidhje të përshtatshme dhe mundësi të ndryshme për të ushtruar, mësuar dhe argëtuar.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.