30% zbritje në anëtarësim 1 vjeçar në pishinën STEP Sport Center me vlerë 360€ vetëm për 252€ për person

Çmimi

252

Vlera

360 €

Zbritje

30%

Kurseni

108 €

Koha e mbetur

SASI E LIMITUAR

Të blera: 1 | Të mbetura: 19

 • STEP Sport Center

  Më dërgo atje

  +383 49 333 934

  [email protected]

Fitoni

 • Intensiteti: 7 ditë të javës, 2 orë në ditë
 • Shfrytëzimi i pishinave gjysmëolimpike
 • Shfrytëzimi i pishinave rekreative
 • Shfrytëzimi i saunës
 • Shfrytëzimi i garderobës
 • Dush pa limit
 • Parking 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 02.09.2019 deri më 30.09.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Çmimi është për person të rritur (mbi 14 vjeç) 
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Me krijimin e Step Sport Center, ofrohën mundësi për një jetë aktive dhe të shëndetshme për të gjitha grupmoshat. Përmes aktiviteteve në pishina dhe palestra, Step Sport Center synon që të bëhet sinonim i shëndetit, sportit dhe rekreacionit. Aktivitetet në qendrën tone janë duke u bërë gjithnjë e më popullore për të gjitha grupmoshat, sepse ofrojmë zgjidhje të përshtatshme dhe mundësi të ndryshme për të ushtruar, mësuar dhe argëtuar.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.