SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup

27.8

Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Opsionet e ofertës:

SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup Porcelain 01 - SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup Sand 02 - SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup Honey 03 - SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup Olive 04 - SOFT FOCUS - Anti-Age Makeup Rose 05 €27.8

Kushtet

  • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 13.11.2020 deri më 20.11.2020

Përshkrimi

MAKE-UP është një kombinim i lartë i substancave kondicionuese dhe përbërësve efektivë. Me filtra mbrojtës të dritës mbron lëkurën nga plakja e hershme të shkaktuar nga drita,si dhe është një mbuluës i shkelqyer i problemëve të lekurës.

Jep hidratim të shkëlqyer ,duke e bërë një lëkurë të butë.

* Kjo ka një krem dielli kimik dhe duhet të aplikohet direkt në lëkurë që kremi i diellit të jetë efektiv.Spf 15

Në dispozicion në 4 nuanca: Mjaltë, Porcelan, Rërë dhe Bronz.

  • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
  • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
  • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.