Theksoni bukurinë tuaj në vendin e duhur! 15% zbritje në Grim profesional & Stilim të flokëve në Slay Studio me vlerë 40€ vetëm për 34€

Çmimi

34

Vlera

40 €

Zbritje

15%

Kurseni

6 €

 • Mati I, B, Objekti H2. (Te rruga B)

  Më dërgo atje

  +38345122422

Fitoni

Grim profesional & Stilim i flokëve

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 14.10.2019 deri më 15.11.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Caktimi i terminit është i obliguar: +38345122422
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Slay Studio posedon staf profesional dhe të çertifikuar për grim dhe kujdes të flokëve. Me ekperiencë dhe stil të veçant duke ruajtur gjithmonë natyralitetin e bukurisë tuaj. Grim Profesional, kujdesi për flokë, produkte për kujdes të lëkures së fytyrës dhe trupit nga Sea of Spa.
 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.