30% zbritje në setin e verërave të Sirius Wine me vlerë 60€ vetëm për 42€

Çmimi

42

Vlera

60 €

Zbritje

30%

Kurseni

18 €

 • Hotel Sirius, Agim Ramadani, Prishtina

  Më dërgo atje

  049 848 222

  [email protected]

Fitoni

*Verërat që përfshihen në set:

 • Prosecco - Fantinel One & Only Rose

Prosecco Rose, nga veriu i ITALIS, prodhuar nga varieteti i rrushit Chardonnay -Pinot Noir

 • Prosecco - Fantinel One & Only Brut

Prosecco Brut, nga veriu i ITALIS, prodhuar nga varieteti i rrushit Glera

 • Tenuta Sant'Helena - Cabernet Sauvignon

Verë e kuqe, nga veriu i ITALIS, prodhuar nga varieteti i rrushit Cabernet Sauvignon

 • Tenuta Sant'Helena - Ribola Gialla

Verë e bardhë, nga veriu i ITALIS, prodhuar nga varieteti i rrushit Ribola Gialla

 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 05.08.2019 deri më 19.08.2019
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga smartfoni ose tableta juaj (nuk është e detyrueshme për të printuar)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Vera ka evoluar si pjesë e jetës, kulturës dhe dietës që nga kohërat e lashta. Si një simbol i qëndrueshëm kulturorë i jetës së mirë, roli i verës është zhvilluar me kalimin e kohës, duke ndryshuar nga një burim i rëndësishëm i të ushqyerit në një plotësim kulturorë ndaj ushqimit dhe bashkëjetesës së pajtueshme me një mënyrë jetese luksoze. Vera është pije alkoolike e kirjuar nga fermentimi i lëngut të rrushit. Në të gjithë botën sot numërohen rreth 1300 varietete të rrushit. Varietetet e ndryshme krijojnë stile të ndryshme të verërave. Që nga 2011, Sirius Wine prezentonë Verë dhe Distilate, 32 brende nga 5 shtete, 17 regjione të verës me total 48 lloje të rrushit që krijojnë 4 stile të verërave. Sirius Wine operon me 2 pika te shitjes në Albi Mall, Kati 3 dhe pranë Hotel Sirius, Rr.Tringe Smajli nr.22. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.