Early booking Egjipt (03.06-09.06.2020)! 30% zbritje në paketën 7 ditore me shërbim All Inclusive në Sinbad Club 4* me transport dhe transfer të përfshirë për vetëm 428€ për person

Çmimi

428

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 03.06-09.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.06.2020 deri më 09.06.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk përfshihet. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Vetëm 15 minuta larg Aeroportit Hurghada, Sindbad Club përfshin një park ujor dhe SPA qendër. Klientët kanë qasje të lehtë në aqua parkun e hotelit.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner dhe TV satelitor.
Sindbad Club përmban 6 pishina, duke përfshirë një pishinë për fëmijë me rrëshqitëse. Plazhi me rërë përgjatë Detit të Kuq është gjithashtu lehtësisht i arritshëm, vetëm 350 m larg hotelit. Hoteli ka palestër të pajisur plotësisht me mbikëqyrje mjekësore. Për relaksim, ju keni një sauna, një pishinë dhe masazhe. Ofrohen edhe trajtime bukurie, tatuazhe këna dhe një sallon parukeri.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.