Egjipt (17.06-23.06.2020)! 30% zbritje në paketën 7 ditore me shërbim All Inclusive në Sierra Sharm Resort 5* me transport dhe transfer të përfshirë për vetëm 472€ për person

Çmimi

472

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde Garden View në periudhë 17.06-23.06.2020

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Sharm El Sheikh - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 19.06.2020 deri më 26.06.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk përfshihet. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Coral Beach Resort Montazah është një hotel me 4 yje në gjirin popullor Ras Nosrani të Sharm El Sheikh. Ofron 2 pishina dhe 2 restorante. Prona është e ndarë në mes të ndërtesës së përparme të plazhit dhe ndërtesës kryesore e cila është më pak se 7 minuta më këmbë nga plazhi. Ambientet e hotelit përfshijnë SPA, zhytje, ambiente sportive dhe një klub për fëmijë.
Resorti ka një shumëllojshmëri të dhomave dhe suiteve të përcaktuara mirë; të gjitha posedojnë kondicioner, orendi moderne me dru, pllaka, ngjyra të ndritshme dhe kane edhe TV satelitor dhe minibar. Me ballkone ose një tarraca, secila njësi ofron pamje në detin e kuq, pishinë ose kopsht.
Klientët mund të shijojnë shije ndërkombëtare dhe mesdhetare në 2 restorantet e hotelit. Hoteli ka 3 bare, ku mund të shijoni një pije dhe meze të lehtë gjatë gjithë ditës.
Resorti ofron shumë mundësi zhytjeje dhe snorkeling. Masazhe relaksuese ofrohen në SPA, një sauna dhe dhomë me avull. Për aktivitetet e kohës së lirë përfshijnë 2 fusha tenisi, plazhi për volejboll dhe palestër të pajisur mirë.
Shijoni pamjet nga uji kristal blu i detit të kuq. 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.