20% zbritje në Set Menu për dy persona te Shtëpia Aplike Ranch me vlerë 33€ vetëm për 26,40€

Çmimi

26.4

Vlera

33 €

Zbritje

20%

Kurseni

6.6 €

 • Pejë, lagjja Zatra, 2,5 km larg nga qendra

  Më dërgo atje

  049125274

  [email protected]

Fitoni

Në Set Menu për dy persona përfshihet:

 • Mish Edhi (bio) 1kg  - I pjekur në furrë me dru
 • Sallatë sipas dëshirës
 • Desert

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 23.07.2020 deri më 23.08.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Oferta nuk vlenë për ditën e Dielë
 • Rezervimi është i obligueshëm. Mund t'a bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: 049125274
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Ranchi është themeluar në vitin 2007, fillimisht si restaurant Shtëpia Alpike Ranch.
1 vitë pas kemi vazhduar zgjerimin e biznesit me fermën e dhive të kuqe ku edhe i shërbenim produktet e mishit të edhit dhe të gjitha produktet e qumshtit si: Djath dhie, kos dhie, mazë dhie, kumësht dhie etj. Duke parë kerkesat dhe dëshiren e musafirëve për të kaluar sa më shumë kohë në mjediset e Ranch-it, ne vendosëm që te zgjerojmë shërbimin tonë, i cili i mungonte tregut tonë, Kalerimin.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.