20% zbritje në ushqime të ndryshme te Shpija e Vjetër

Çmimi од

2.4

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

3 €

Zbritje

20%

Kurseni

0.6 €
 • Rr. Qamil Hoxha, Prishtina

  Më dërgo atje

  +38345840084

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

File Pule €4.5 €3.6
Pogaqe për 2 persona €4.5 €3.6
Mëngjes Ala Istanbul €3.5 €2.8
Rizoto Pule €3.5 €2.8
Rizoto me perime €3 €2.4
Pene Boloneze €3.5 €2.8
Pene Napolitana €3 €2.4
Pene me Mish Pule €4 €3.2
Picë me perime €4 €3.2
Picë Shpije €5 €4

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 17.06.2020 deri më 02.07.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund të tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Nëse dëshironi të rezervoni tavolinë, mund të kontaktoni në: +38345840084
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen.

Përshkrimi

Shpija e Vjetër e vendosur në mes të Prishtinës, përveç ambientit të këndshëm që kanë, ata do të pasurojmn praninë tuaj me specialitetet e tyre të ndryshme.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.