Mahnituni në Egjipt (08.09-14.09.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Sheraton Soma Bay Resort 5* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

720

Vlera

874 €

Zbritje

18%

Kurseni

154 €

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 08.09-14.09.2021

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim direkt)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 08.09.2021 deri më 14.09.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 50€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

Vendndodhja: Hoteli ndodhet në Gjirin Soma, 30 km nga Hurghada dhe 54 km nga aeroporti.
Dhomat: Hoteli ka 326 dhoma dhe suita që janë dizajnuar me kujdes me zbukurime dhe pajisje nga druri, relaksuese dhe elegante. Ato janë të pajisura me kondicioner, TV satelitor dhe një minibar. Ndërsa, Beach Suites janë të rrethuar nga peisazhe të harlisura dhe kanë një pishinë private.
Facilitetet: Hoteli është unik dhe ndërtesa është e frymëzuar nga Tempulli Carnac në Luxor. Përveç restorantit kryesor, të ftuarit mund të darkojnë jashtë në tarracën e Restorantit Ndërkombëtar, me pamje nga deti ose atmosfera e një restoranti italian. Gjysmëhëna e bakrit është gjithashtu një vend i njohur për drekë në natyrë. Në dispozicion të mysafirëve janë kafene në internet, zyrë këmbimi, lavanderi dhe hekurosje, disa dyqane.
Sporte dhe argëtim: Hoteli ofron një gamë të gjerë te aktiviteteve që i përshtaten çdo pushimi, duke përfshirë një klub për fëmijë, një pishinë të madhe të jashtme, surfing në ajër, SPA, një fushë tenisi, palestër dhe një kurs golfi.
Plazhi: Hoteli ka një plazh të bukur me rërë 800 metra të gjatë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.