83% zbritje në kursin online për Marketing Digjital nga Shaw Premium

Çmimi

12

Vlera

69.9 €

Zbritje

83%

Kurseni

57.9 €

Koha e mbetur

 • Fitzwilliam Street Upper, Dublin, Ireland

  Më dërgo atje

  +353 01 662 1000

  [email protected]

Fitoni

Kurs për Marketing Digjital + Çertifikatë për kursin e përfunduar me sukses

 • 8 mësime
 • Kohëzgjatja e kursit: 1 muaj
 • Qasja në Webinarë Live
 • Qasja në materialin e regjistruar

Për më shumë informacione rreth kursit, klikoni KËTU

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 27.03.2021 deri më 25.04.2021
 • Për të filluar kursin, hyni KËTU dhe klikoni në butonin "Enroll Now" - fushën Coupon/Voucher code, futni kodin e kuponit caktoni kursin e parapaguar dhe pastaj krijoni llogarinë tuaj
 • Një person mund të blejë maksimum 1 kupon
 • Është e dëshirueshme që të përdorni kuponin menjëherë pas blerjes për të siguruar një vend për mësimet e drejtpërdrejta
 • Nëse përdorni kuponin brenda 48 orëve nga blerja juaj, ju do të merrni paketën fillestare Bonus në momentin e regjistrimit dhe do të shihni webinarin e parë
 • Kursi zhvillohet online në gjuhën angleze
 • Pas përfundimit të kursit, ju do të merrni një diplomë / çertifikatë digjitale (eDiploma)
 • Çertifikata/diploma e akredituar dhe testi përfundimtar kushtojne 19$ dhe paguhet në kompaninë që ofron kursin
 • Nëse nuk e përdorni kuponin brenda afatit, ai dështon dhe fondet nuk mund të kthehen ose të përdoren për një ofertë tjetër
 • Për informacione shtesë rreth kursit, ju lutemi kontaktoni [email protected]

Përshkrimi

A mendoni se bota digjitale po vazhdon të rritet? A mendoni se njerëzit shpenzojnë më shumë online? A doni të përfshiheni personalisht apo profesionalisht? Atëherë ky program ështe tamam për juve. Ky kurs do të ju pajisë me aftësitë që ju duhen për të gjeneruar reklama online. Regjistrohuni dhe përfitoni aftësitë që ju duhen për të ecur përpara.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.