Shijoni ushqim të mrekullueshëm në vendin e duhur! Deri në 30% zbritje në ushqime të ndryshme te Serai Wine & Dine

Çmimi од

2.45

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

3.5 €

Zbritje

30%

Kurseni

1.05 €

Koha e mbetur

Të blera: 3

 • Pishat, Qamil Hoxha, Pristina

  Më dërgo atje

  044/810-120

  [email protected]

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Pasta Arabiata €3.5 €2.45
Oriz Curry €4.5 €3.6
Suffle Çokollate €2.5 €2
Sallatë Cezar €3.5 €2.45
Sallatë Mikse €2.5 €1.75
Burger Viçi €2.9 €2.32
Wrap Pule €2.9 €2.32
Sanduiç Përshute €2.5 €2

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 06.11.2020 deri më 06.12.2020
 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 04.11.2020 deri më 18.11.2020
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)!
 • Rezervimin mund ta bëni duke kontaktuar në numrin e telefonit: 044/810-120
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Serai Wine & Dine është vend i përshtatshem për rehatinë dhe komoditetin tuaj. Prioriteti ynë është të kujdesemi për çdo detaj, që klienti të ndjejë rehati të plotë.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.