Mahnituni në Egjipt (26.06-02.07.2021)! 7 ditë me shërbim All Inclusive në Sentido Mamlouk Resort 4* me transport dhe transfer të përfshirë

Çmimi

523

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Ofertat janë për person për akomodim në dhomë Standarde

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 26.06.2021 deri më 02.07.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Taksa e vizave prej 60€ për person nuk është e përfshirë në çmim. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit
 • Për pagesa shtesë na kontaktoni

Përshkrimi

I vendosur në Hurghada, ky hotel ka një plazh privat, topogane si dhe dy (2) pishina të mëdha të rrethuara nga një zonë e madhe kopshtesh. Sentido Mamlouk Palace Resort ofron dhoma te gjera me ballkone private.Ato janë të dekoruara me ngjyra të ndritshme dhe kanë dritare të mëdha që hapen në ballkon të mobiluar. Secila nga dhomat me ka kondicioner, TV satelitor dhe një zonë ulje.
Mysafirët mund të shijojnë gatimet ndërkombëtare me një përzgjedhje të gjerë të pijeve lokale në restorantin hapur të hotelit si dhe 3  restaurante a la carte që shërbejnë nga kuzhinë aziatike dhe meksikane.
Sentido Mamlouk Palace Resort ka 2 fusha tenisi, një palestër dhe spa qendër. Gjithashtu ofron një shumëllojshmëri të aktiviteteve sportive, duke përfshirë volejboll plazhi dhe windsurfing.
Aeroporti Hurghada është 13 km larg. Kjo pronë gjithashtu është vlerësuar si ndër pronat më të bukura dhe më të lira në Hurghada! Klientët janë shumë të kënaqur me të gjitha shërbimet marrin më shumë se çfarë kanë paguar në krahasim me pronat e tjera në qytet.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.