Dilni nga përditshmëria (24.04-26.04.2021)! 3 Ditë me mëngjes të përfshirë në Select Hill Hotel, Tiranë

Çmimi

50

Koha e mbetur

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde 

Në çmim janë të përfshira:

 • Akomodimi me mëngjes 
 • Përdorimi pa pagesë i Spa Qendrës, këndi i lojërave, ping pong, biliardo etj 
 • Parkingu pa pagesë
 • Wi-Fi 

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 31.03.2021 deri më 29.04.2021
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të na kontaktonipër disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person për një (1) natë
 • Për pagesa shtesë na kontaktoni

Përshkrimi

Vendosur pranë autostradës SH54 në zonën e Tiranës, 9 km nga Sheshi Skenderberg, Select Hill Resort përmban dhoma me kondicioner dhe parking falas privat. Hoteli ka një tarracë dhe pamje nga mali, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose të pinë një pije në bar.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV të sheshtë. Disa njësi përfshijnë një zonë të shtrojë për t'u çlodhur pas një dite të ngarkuar. Çdo dhomë përfshin një banjo private të pajisur me një banjë. Select Hill Resort përmban WiFi falas në të gjitha vendet publike.

Ju do të gjeni një tavolinë para 24 orësh në pronë. Mysafirët mund të pushojnë në sallën e përbashkët ose të rezervojnë një masazh për një tarifë shtesë. Biçikletat ofrohen falas.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.