Early booking Egjipt (03.06-09.06.2020)! 30% zbritje në paketën 7 ditore me shërbim All Inclusive në Seagull Hurghada Resort 4* me transport dhe transfer të përfshirë për vetëm 430€ për person

Çmimi

215

 • Rr Zagrebi Nr.19 Pandora Tower , Arberi Pristina 10000

  Më dërgo atje

  +38344116070

  [email protected]

Fitoni

Oferta është për person për akomodim në dhomë dyshe standarde në periudhë 03.06-09.06.2020.

Në çmim janë të përfshira:

 • 7 ditë me shërbim All Inclusive
 • Bileta ajrore me fluturim Shkup - Hurghada - Shkup (fluturim i drejtpërdrejtë)
 • 20 kg bagazh për person
 • Transferi aeroport-hotel-aeroport
 • Taksat e aeroportit
 • Wi-Fi pa pagesë në vendet publike të hotelit 
 • Organizimi i marrëveshjes

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.06.2020 deri më 09.06.2020
 • Para se të bleni kuponin, duhet që patjetër të kontaktoni agjensionin për disponueshmëri të dhomave në hotel
 • Pasi të bleni kuponin, duhet të na e dërgoni në email, në mënyrë që të kompletoni dhe konfirmoni rezervimin
 • Oferta është për person për akomodim sipas zgjedhjes suaj
 • Një kupon vlenë për vetëm një (1) person, për dy (2) persona duhet të blini dy (2) kupona
 • Ditën e shtatë përfshihet vetëm mëngjesi, mirëpo mund të përdoren të gjitha facilitetet e hotelit, disa me pagesë shtesë 
 • 50% e pagesës bëhet online për rezervim, ndërsa pjesa tjetër bëhet në agjension
 • Pagesat shtesë:
 • Taksa e vizave prej 60€ për person. Për më shumë informacione rreth vizave, kontaktoni agjensionin.

Përshkrimi

I vendosur direkt në njërin nga plazhet e Detit të Kuq, ky hotel me 4 yje ofron dhoma me ballkone të cilat kanë edhe kondicioner. 8 pishinat e jashtme dhe pishina si ujëvarë janë të rrethuar nga lokale në hije. Ka një pishinë për fëmijë me topogane. Ka WiFi falas në zonën e ushqimit midis orës 8:00 e mëngjesit dhe 6:00 pasdite.
Dhomat e bollshme janë zbukuruar në stilin modern. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor, kondicioner, mini frigorifer, kuti depozitimi falas, linjë telefonike direkte dhe tharëse flokësh.
Akua Parku ka pishina të cilave ju kontrollohet temperatura si dhe me 11 rrëshqitje uji. Ka edhe 12 restorante dhe bare. Hapësira moderne e ushqimit ofron ushqim Italian, Indian, Lindje të Largët dhe Oriental.
Seagull ju ofron: plazhe private me rërë, ekip shumëkombësh të animacionit, spa, surfim në ajër, fusha tenisi, biliardo, pingpong, palestër, mini kopsht zoologjik, klub për fëmijë, klinikë 24/7, diskotekë, 2 kinema, 2 salla konferencash dhe shumë më tepër.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
 • RO: Vetëm akomodim
 • BB: Fjetje dhe mëngjes
 • HB: Mëngjes dhe darkë
 • FB: Mëngjes, drekë dhe darkë
 • AI (All Inclusive): Mëngjes, drekë dhe darkë + pije

Dërgoni email kompanisë.

Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.