Mirëmbani fytyrën me produktet më unike në vend! 15% zbritje në produkte të ndryshme për mirëmbajten e fytyrës te Sea of Spa

Çmimi од

38.25

Çmimi

Opsionet Zgjedhja e opsionit është fushë e domosdoshme!

Vlera

45 €

Zbritje

15%

Kurseni

6.75 €

SASI E LIMITUAR

Fitoni

Opsionet e ofertës:

Alternative Plus Dry Skin Day Cream (Krem i ditës për fytyrë të thatë) €45 €38.25
Alternative Plus Night Cream (Krem i natës) €45 €38.25
Alternative Plus Face Serum (Serum për fytyrë) €47 €39.95
Alternative Plus Eye Serum (Serum për sy) €47 €39.95
Alternative Plus Face Milk (Qumësht për fytyrë) €22 €18.7
Alternative Plus Face Toner (Toner për fytyrë) €22 €18.7
Alternative Plus Capsules 44 (Kapsula me vitamina) €52 €44.2
Alternative Plus Body Cream (Krem për trup) €23.5 €19.98

 • Alternative Plus Dry Skin Day Cream- Ndihmon në parandalimin e shenjave të moshës dhe ju jep pamje më të re. Ky hidratues i avancuar përmirëson strukturën e lëkurës dhe sjell shkëlqimin tuaj natyral. Përmban minerale aktive të Detit të Vdekur, Vaj ulliri për mbrojtje shtesë, acid hialuronik për të përmirësuar thithjen e lagështirës dhe Vitamina A, C & E që lufton radikalet e lira.
 • Alternative Plus Night Cream- Kjo krem ushqyese përmban një përqendrim jashtëzakonisht të efektshëm të mineraleve të Detit të Vdekur, vajra bimorë dhe vitamina. Vitamina A inkurajon përmisimin e qelizave të lëkurës, Vitamina C&E lufton radikalet e lira dhe janë jetike për rikuperimin e qelizave. Ju bënë lëkurën tuaj me lagështi dhe ju jep elemente ushqyese që plotësojnë dhe qetësojnë lëkurën tuaj.
 • Alternative Plus Face Serum- Serumi ndihmonë në zvogëlimin e shenjeva të dukshme të plakjes pasi ka një perzierje të veçantë të mineraleve të Detit të Vdekur, vitaminat A, E dhe algat e detit. Ky serum kundër plakjes së fytyrës ndihmon lëkurën tuaj të mbajë një nivel të ekuilibruar lagështie gjatë gjithë ditës, mbron lëkurën nga radikalet e lira, përmirëson elasticitetin në lëkurë.
 • Alternative Plus Eye Serum- Një formulë e pasur nga përbërës aktivë që ndihmonë lëkurën tuaj në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes përreth zonës delikate të syve (rrathët e zinjë). Serumi përmban një përzierje të veçantë të mineraleve vitale të Detit të Vdekur, sakarideve që mbajnë lagështinë, vitaminave C dhe E dhe alga deti. Serumi mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe e ndihmon atë të ruajë një nivel të balancuar lagështie gjatë gjithë ditës. Ky serum i fuqishëm kundër plakjes së syve depërton më thellë në lëkurë, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe zbutjen e linjave.
 • Alternative Plus Face Milk- Bënë pastrimin e thellë të lëkures së fytyrës, ku largon papastërtit, grimin dhe yndyrën e lëkures duke e bërë të butë dhe të qetë.
 • Alternative Plus Face Toner- Toner për fytyrë i cili nuk përmbanë alkool, ruan lagështinë e fytyrës, dezifekton, pastron dhe zvogëlon poret e hapura. Gjithashtu qetëson lëkuren duke i dhënë asaj një pamje natyrale dhe të freskët.
 • Alternative Plus Capsules 44- Serumi në formë të 44 kapsulave , permbanë vitaminën A, E, F, Omega 3, Omega 6, kjo formulë e pasur me përberes ushqyes dhe hidratues bene forcimin e lekures, Kaspulat bejne lekuren e bute elastike dhe zvoglojne demtimet e shkaktuara nga tharja.
 • Alternative Plus Body Cream- Krem trupi i cili ka një aromë delikate bazuar në perzirje vitaminash, algave dhe zinkut duke rujatur lëkuren nga tharja. Ky kombinim krijon një krem unik të trupit, me një strukturë të butë që pasuron lëkurën me minerale thelbësore.

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 03.10.2019 deri më 21.10.2019
 • Shkarkoni aplikacionin e Grouper Kosova për Android dhe iOS dhe shijoni blerjen
 • Ju mund t'a tregoni kuponin për këtë ujdi nga telefoni mobil ose tableti juaj (nuk është e detyrueshme t'a printoni)! 
 • Porosinë e produkteve mund ta bëni online
 • Transporti është pa pagesë në të gjithë Kosovën
 • Nëse nuk e përdorni kuponin, fondet për të nuk mund të rimbursohen

Përshkrimi

Nga vendi më i ulët në tokë ju sjellim produktet me cilësi më të lartë. Me përmbajtje të vitaminave A, E, F, Omega 3, Omega 6, Ekstrakt Ginseng, Paraben Free etj. Sikurse e dini teknologjia e avancuar e perdorur në produktet tona përveç se ushqen dhe hidraton lëkuren tuaj, modifikon shenjat e demtimeve nga tharja dhe koha. Kremat e linjes Alternative Plus nga Sea of Spa kanë përqendrim të lartë të mineraleve nga Deti i Vdekur, vajëra bimore dhe vitamina, kjo i bënë këto krema ushqyes zgjedhjen perfekte për lëkuren tuaj. Vitamina A ndihmon në rinovimin e qelizave të lëkures, vitaminat C dhe E luftojnë radikalet e lira dhe janë jetike për mirëfunksionimin e qelizave të lëkures.

Krahasuar me përmbajtjen e kripës 3% të ujit të zakonshem të detit, Deti i Vdekur përmban kripëra 32% më një përqendrim relativisht të lartë të mineraleve si magnez, kalcium, bromide dhe kalium. Ekspozimi ndaj ujit të Detit të Vdekur vlerësohet në mënyrë unike për ushqimin e lëkures, lehtësimin e shqetsimit reumatik, aktivizimin e sistemit të qarkullimit të gjakut, dhe qetësimin e nervave. Studimet mjekësore kanë treguar se mineralet e Detit të Vdekur janë të njohura për të kuruar çrregullimet e lëkures nëpërmjet forcimit të indeve dhe lëkures, duke ruajtur ekuilibrin kimik të saj dhe eleminimin e toksinave.

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.