Sans Soucis Illuminating Pearl 24h

34.5

Kushtet

 • Kuponi mund të shfrytëzohet nga 12.11.2020 deri më 19.11.2020

Përshkrimi

Kujdesi 24 orë • i pasur • për lëkurë të thatë furnizon lëkurën me mungesë lipidesh me lagështirë të dobishme dhe vajra të çmuar, jep shkëlqim rinor dhe firmat me efekt të menjëhershëm dhe afatgjatë. Perlat e butë stimulojnë prodhimin e tij natyror të elastinës dhe kolagjenit, vijat e holla dhe rrudhat zvogëlohen dhe shkëlqimi i lëkurës intensifikohet.

 • siguron lëkurën e varfëruar nga lipidet me lagështi qetësuese
 • jep shkëlqim rinor me një efekt shtrëngues të menjëhershëm, por që zgjat shumë
 • pamja e vijave dhe rrudhave minimizohet dukshëm
 • njollat e pigmenteve zvogëlohen me një efekt afatgjatë, ato të reja parandalohen në mënyrë efektive të shfaqen

Përmbajtja:

 1. Proteinë te perlave.
 2. Acid Hylauronik
 3. Hexapeptide.

E përshtatshme për lëkurë të thatë.

 

 • Blerja e kuponave bëhet vetëm përmes faqes së Grouper`it !
 • Grouperi nuk mban asnjë përgjegjësi për shërbimin/produktin.
 • Nëse ju propozojnë të paguani në vend, Ju lutemi na informoni Këtu.
Ende nuk ka komente për këtë ujdi. Bëhu i pari që komenton.
Për të shkruar koment duhet të jeni të kyqur. Kyquni Këtu.